זה הזמן לעבור לנירוסטה

מלאו פרטיכם או התקשרו לטלפון: 03-6596399
ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם פרטים נוספים וייעוץ חינם

קטלוג להורדה
מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 1 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 2 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 3 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 4 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 5 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 6 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 7 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 8 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 9 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 10 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 11 מטבחים בעיצוב מודני דוגמה 12 פילטר מנירוסטה למינדף תעלות ניקוז אביזרים נלווים אביזרים וכלים למטבח

חיפוי קיר למטבח

בין אם אתם מבלים ביום ברביקיו בחצר ובין אם אתם מעדיפים לעשות על האש על המרפסת בגג הרי שמדובר באירוע מלא הכנה ולא מעט כלים. גם עבור אלו בינינו שאוהבים לטפל בגינה שלהם ומוצאים את ידיהם מלאות בבוץ ובחול לאחר כל שתילה או השקיה, כיור לנטילת ידיים הינו הפתרון האולטימטיבי המשמש בכל שטח, קטן כגדול.
כיור לנטילת ידיים עשוי נירוסטה הינו הפתרון האולטימטיבי עבור אלו בינינו האוהבים לעשות פעילויות חוץ שונות כגון ברביקיו ואכילה מחוץ לבית הרי שכיור לנטילת ידיים הינו פתרון מתבקש ואפילו נדרש.

חיפוי קיר למטבח

חיפוי קיר למטבח עושים בפרץ נירוסטה

חיפוי קיר למטבח מהווה אחת הדרכים האפקטיביות ביותר בכדי ליצור מראה של מטבח מיושן, מבלי להביא לידי הוצאות כלכליות מיותרות.

ללא פגיעות בפלדה ותוך שימוש יעיל וחדשני בפתרונות חכמים ואיכותיים למגוון רחב של שימושים שונים. הכיורים כולם ניתנים להצבה
בכל מקום שרק תרצו: בבית או בחצר, על הגג ובכל גינה לפי ראות עיניכם. תוכלו למצוא כיור לנטילת ידיים ממגוון רחב של דגמים וסוגים שונים וייחודיים כאשר כל אחד מהכיורים מיוצר ומעוצב על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום.

זה הזמן לעבור לנירוסטה

מלאו פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם פרטים נוספים וייעוץ חינם.

דוא"ל:
spnirosta@gmail.com

טלפון להזמנות: 03-6596399
כתובת: שד' הר-ציון 110, ת"א
פקס: 077-5096399

חפשו אותנו ב -

כיור נירוסטה למטבח | מנדפים | חיפוי קיר למטבח | מפתחים

כל הזכויות שמורות לפרץ נירוסטה © - קולקציית כיורי נירוסטה 2014